Вивченню іноземних мов ми приділяємо багато уваги. У центрі Юніленд атмосфера, в якій діти весело та легко вчать англійську мову, поповнюють свій словесний запас, дізнаються про різні граматичні конструкції.

Діти навчаються в ігровій формі за допомогою музики та рухливих ігор. У нашому центрі діти навчаються іноземної мови як індивідуально, і у малокомплектних групах. До кожної дитини у нас є свій особливий підхід, щоб малюку було цікаво та захоплююче.

У Юніленді групові та індивідуальні заняття для дітей віком від 3-х років. Школярі не тільки легко підвищать свої знання мови, а й отримають допомогу у виконанні домашнього завдання.

З Юнілендом Ваша дитина завжди буде на крок попереду.

Изучению иностранных языков мы уделяем немало внимания. В центре Юниленд атмосфера, в которой дети весело и легко учат английский язык, пополняют свой словесный запас, узнают различные грамматические конструкции.

Ребята учатся в игровой форме с помощью музыки и подвижных игр. В нашем центре дети обучаются иностранному языку как индивидуально, так и в малокомплектных группах. К каждому ребенку у нас есть свой особый подход, чтобы малышу было интересно и увлекательно.

В Юниленде групповые и индивидуальные занятия для детей от 3-х лет. Школьники не только с легкостью повысят свои знания языка, но и получат помощь в выполнении домашнего задания.

С Юнилендом Ваш ребенок всегда будет на шаг впереди.